KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 11707369
nr 1170 7369
Kopparstick
6 st, Palmstruch, Svensk botanik, handkolorerade, 1800-talets början, motivet: 19x11
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:45:51
19/3 19:36:29
900 kr
19/3 19:40:52
19 mar